Get Adobe Flash player

Polityka prywatności

W związku ze zmianami prawnymi wynikającymi z Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) pragnę poinformować Cię tutaj o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jestem ja, Kamila Wieczorek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Zwiedzajmy Świat Kamila Wieczorek, ul. A. Renet-Jursz 8, 24-100 Puławy, NIP: 7162692256.

Twoje dane (imię, nazwisko, adres e-mail, adres IP) przetwarzam jako Administrator w formie newslettera z informacjami inspirującymi do podróży śladami…, o treściach znajdujących się na blogu i filmach publikowanych na kanale YouTube. Newsletter obsługiwany jest przez firmę UAB “MailerLite”, Paupio st. 46, LT-11341 Vilnius, Lithuania. Twoje dane przetwarzam także, gdy publikujesz komentarz na blogu Zwiedzajmy Świat BLOG pod adresem www.zwiedzajmyswiatblog.wordpress.com. Twoje dane, dobrowolnie mi udostępnione, nie są przekazywane przeze mnie osobom trzecim nie związanym z funkcjonowaniem bloga i będą bezpiecznie przechowywane, chyba że zażądasz ich usunięcia.

Zapisując się na newsletter jesteś poproszony o podanie jedynie imienia oraz adresu e-mail. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera klikając w link anulujący subskrypcję zamieszczony na dole każdego mojego maila. Administratorem danych osobowych użytkowników newslettera jest UAB “MailerLite”, Paupio st. 46, LT-11341 Vilnius, Lithuania.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezgodne z przepisami prawa polskiego.

W związku z tymi przepisami potrzebuję Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym plików cookies oraz ewentualnie pozostałych udostępnionych przez Ciebie informacji (w newsletterze, komentarzach) oraz ich przetwarzanie również w celach marketingowych.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i wiąże się z akceptacją powyższej polityki prywatności. W każdej chwili możesz ją wycofać, kierując informację na mój adres e-mail podany poniżej.

Jeżeli chcesz skontaktować się ze mną w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz napisać do mnie na adres: kontakt@zwiedzajmyswiat.pl.