Get Adobe Flash player

blog

Zajrzyj na mojego bloga

pilotaż

Sprawdź co oferuję

Warsztaty


Odkrywaj świat po swojemu

RĘKODZIEŁOBożuteria podróżnicza


ROZRYWKANie tylko zwiedzanie


Witam Państwa!

Nazywam się Kamila Wieczorek i uwielbiam wszystko co wiąże się z podróżami. Urodziłam się i mieszkam w Puławach – mieście nad Wisłą, które jest kolebką polskiego muzealnictwa. Jestem absolwentką Geografii (UMCS w Lublinie) oraz Turystyki i Rekreacji (SGGW w Warszawie). Licencję pilota wycieczek uzyskałam w 2013 r. po odbyciu kursu zorganizowanego przez Biuro Podróży i Turystyki „Almatur”. Przez wiele lat hobbystycznie zajmowałam się również wyrobem biżuterii, a od kilkunastu lat jestem miłośniczką Wolfganga Amadeusza Mozarta. Od 2016 r. prowadzę bloga, na którym można przeczytać o moich wyjazdach czy zaczerpnąć inspiracji (www.travelmaniakamsi.wordpress.com).

Profil mojej działalności obejmuje kilka różnych dziedzin, których wspólnym mianownikiem są podróże:

Warsztaty podróżnicze dla dzieci

Warsztaty podróżnicze to znakomita okazja, by dowiedzieć się czegoś o świecie. Dzieci bez opuszczania sali mają możliwość wyruszenia w podróż pełną wiedzy urozmaiconą mapami, zdjęciami i manualnymi zajęciami. Nudy nie ma! Propozycje tematów znajdują się tutaj.

  

Prezentacje multimedialne o tematyce podróżniczej

Wiele osób z różnych powodów nie ma możliwości podróżowania, dlatego też to podróże trzeba sprowadzić do nich. Chętnie opowiem o miejscach w Polsce i Europie, które odwiedziłam prywatnie lub zawodowo. Propozycje tematów znajdują się tutaj.

  

Pilotaż wycieczek krajowych i zagranicznych (Niemcy, Czechy)

Współpracuję z kilkoma biurami podróży jako pilot wycieczek. Na swoim koncie mam już prawie 30 zrealizowanych wyjazdów, z dziećmi i dorosłymi. Dokąd dotychczas pilotowałam można przeczytać tutaj.

  

Usługi przewodnickie po Lublinie

Z Lublinem jestem związana od 2007 r. W 2013 r. rozpoczęłam swoją przygodę z prezentowaniem turystom indywidualnym i grupom uroków miasta. W 2016 r. rozpoczęłam oprowadzanie po Starym Mieście. Więcej informacji tutaj.

  

Mozart

Życiem i twórczością kompozytora interesuję się od kilkunastu lat. Dzięki studiom w Warszawie miałam możliwość połączenia dwóch pasji: Mozarta i podróży i tak narodziła się praca magisterska o Szlaku Mozarta. Chętnie opowiem o podróżniczym aspekcie życia muzyka oraz o swojej podróży do Austrii jego śladami. Z tym tematem wystąpiłam m.in. na Wrocławskim Festiwalu Podróżniczym.

  

Rękodzieło o tematyce podróżniczej

Przez wiele lat poświęcałam czas na tworzenie biżuterii. Z czasem pomysły zaczęły ewoluować do tematyki podróżniczej. Dziś oferuję kolczyki, wisiory oraz ozdoby, np. bombki z flagami państw oraz słynnymi atrakcjami turystycznymi itp.

  

 

Pokazy puszczania wielkich baniek mydlanych

Bańki mydlane od zawsze wzbudzały dużo emocji. Zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Czy ktoś jest w stanie im się oprzeć? Też uważam, że nie. Oferuję podróż w świat beztroskiej zabawy z małymi i wielkimi bańkami, które można gonić, łapać, podziwiać i uwieczniać na fotografiach. Takim pokazem można wzbogacić chrzciny, przyjęcie komunijne, weselne, urodzinowe lub jakiekolwiek inne. Wspaniała zabawa, która może trwać i trwać, gwarantowana!

     

 

Zapraszam do współpracy przedszkola, szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, klubokawiarnie, firmy, sklepy, zainteresowane osoby indywidualne. Wystawiam faktury bez VAT.

Kamila Wieczorek

Zwiedzajmy Świat